KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14949198
nr 1494 9198
Skulpturer
2 st, Peroni, Göteborg, bemålad gips. Höjd: 48-49 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:37:11
26/9 22:54:47
150 kr
28/9 06:55:41